Sullivan Track Jacket – Black

2,890 ден

  • Slim fit
  • Висококвалитетни ткаенини
  • Џебови со патент
  • Качулка со врвка
  • Одлична комбинација со тренерки од истата колекција
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Прекрасната тренерка на Саливан е вистинската за привлекување погледи. Изгледа супер убаво и изработен е од висококвалитетни ткаенини. Има тенко вклопување и совршената комбинација на полиестер и спандекс го прави одличен за носење. Овој комплет е исто така разновиден, можете да вежбате во него, да се опуштите во него и ќе ве стопли кога сте надвор. Тренерката има качулка со врвки за влечење, џебови со патент и лого на Gorilla Wear.

Материјал: 85% полиестер, 15% еластин

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu