Washington Long Sleeve – Black

1,790 ден

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Маичката по долги ракави Вашингтон го извлекува максимумот од вашите перформанси, без разлика на активноста. Оваа маица е лесна и изработена од еластичен полиестер. Рефлектирачките логоа и детали ве прават да се истакнувате, дури и во темница. Има дупки за палците за да ги држат ракавите на своето место. Мрежата што дише ве одржува ладни и фокусирани при максимални напори. Без одвлекување на вниманието и без ограничувања.

Материјал: 100% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu

Washington Long Sleeve - Black