185 LIMITLESS Joggers – Grey

3,290 ден

На залиха

 • Полу slim fit
 • уникатен детал во форма на NEBBIA на листовите
 • гума сошиена во пределот на половината
 • оригинални шевови на нозете и грбот
 • два зашиени задни џебови
 • два странични џебови
 • завршеток со поширок дезен околу глуждовите
 • 88% ПАМУК 12% ПОЛИЕСТЕР
Категории: ,

Тренерки кои може да ги носи секој маж – само доволно тенки за да ве направат секси, но во исто време удобни и издржливи. Безвременско парче кое совршено ќе го надополни вашиот фитнес плакар. Комбинирајте ги со вашите аутфити без разлика дали одите во теретана, на вежбање на свеж воздух или во град. Заборавете на сите здодевни панталони без облик. Овие тренерки имаат модерен, малку затегнат крој за да ги истакнат вашите мускули, а сепак даваат целосна поддршка и удобност.

Овој нов дизајн е подобрен врз основа на вашите повратни информации! Областа околу глуждовите е полабава за подобра удобност. Стилскиот минимализам ќе се погрижи да нема ништо што би можело да ве вознемирува за време на вашите тренинзи. Накратко: ги направивме едноставни, отпорни и специјално дизајнирани за спортисти и активни спортови!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

 

Дополнителни информации

Величина

XL, XXL

Main Menu