528 Squat HERO Scrunch Butt Leggings – Apricot

2,390 ден

На залиха

  • иконски дизајн
  • Scrunch ефект на обликување на задникот
  •  еластична NEBBIA гума со мали силиконски „N“ на внатрешната страна
  •  максимално движење
  •  кајсијата е изработена од помек еластичен материјал
  •  материјал кајсија: 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
Категории: ,

Најдобрите работи остануваат дури и кога светот се менува! Вашиот фитнес ентузијазам и волја се инспирација за нас, како и бројот на сквотови што ги правите носејќи ги овие хеланки. Тоа е причината зошто тие се направени од материјал кој ве поддржува, го формира вашето тело, е прилагодлив и флексибилен за да обезбеди максимално движење. Иконската лента NEBBIA гарантира дека хеланките не се лизгаат во половината, а Scrunch ефектот го подобрува изгледот на вашиот задник. Покрај тоа, црната и кајсија верзијата се направени од рециклиран материјал додека продолжуваме да се бориме за подобро утре. Со секој тренинг.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

  • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
  • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
  • Не користете омекнувач
  • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M, L

Main Menu

528 Squat HERO Scrunch Butt Leggings - Apricot