Hailey Oversized Sweatshirt – Black

2,890 ден

  • Oversized fit
  • Спуштени раменици
  • Прекрасни меки ткаенини
  • Достапни се соодветни хеланки
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Oversized дуксерот Hailey создава незаборавен изглед. Oversized фит, падот на рамениците и меките ткаенини го прават овој дуксер супер удобен. Бидејќи е толку прекрасен за носење, можете совршено да се опуштите во него. Но, покрај тоа, дуксерот со оversized изглед е одличен и како дополнителен слој на вашата спортска облека. Значи изборот е ваш кога да го носите. Комплетирајте го вашиот аутфит со соодветните хеланки Hailey. Немојте само да се истакнувате, нека ве паметат!

Материјал : 65% памук, 35% полиестер

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu

Hailey Oversized Sweatshirt - Black