Logan Oversized T-Shirt – Beige/Black

1,690 ден

  • Oversized фит
  • Раглан ракави
  • Печатење со висока густина
  • 100% памук
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Oversized маичка Logan е совршена „покривка за пумпа“. Oversized фитот не само што го прикрива горниот дел од телото, туку можете и удобно да се движите во него. Раглан ракавите ви овозможуваат да ги движите рацете и рамената без ограничување, што го прави овој горен дел погоден за вежбање. Изработен е од висококвалитетен памук и има големо лого со висока густина на предната страна.

Материјал: 100% памук

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL

Main Menu

Logan Oversized T-Shirt - Beige/Black