Pasadena Woven Pants – Black

1,790 ден

  • Лесна ткаенина
  • Еластичен појас и манжетни
  • Еластична врвка
  • Суптилно брендирање
  • Извезени ленти на нозете
  • Лабав фит
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Плетените панталони Pasadena се сеопфатни. Изработени се од лесен ткаен полиестер и имаат лабав фит. Ова ги прави совршени за носење додека вежбате. Освен тоа, изгледаат одлично, па можете да ги носите надвор од теретана за време на секојдневни пригоди. Pasadena се завршени со суптилна марка Gorilla Wear и на предната и на задната страна, има извезени ленти на нозете и бели еластични врвки за влечење. Ребрестиот појас и манжетните се еластични. Верувајте ни, по овие панталони нема да сакате ништо друго.

Материјал: 100% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu