Performance T-shirt - Army Green - NoLimit.mk

Performance T-shirt – Army Green

1,190 ден

На залиха

  • Боја: Војничко зелена
  • Состав: 100% полиестер

Оваа Performance T-shirt Gorilla Wear маичка е удобна и може да се користи како облека за вежбање или како секојдневна облека. Стилско и привлечно парче облека со врвен квалитет и лесно прилагодлив модел за секој.Покрај тоа, може да се комбинира со различни парчиња од нашата машка колекција Gorilla Wear.

Боја: Војничко зелена
Состав: 100% полиестер

Main Menu

Performance T-shirt - Army Green