Valdosta T-Shirt – Black

1,390 ден

  • Regular fit
  • Лесен полиестер
  • Растегнувачка ткаенина
  • Ракави со бели пруги
  • Отпечатено лого на градите
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Спортската облека како маицата Валдоста не треба да недостасува од вашиот плакар. Оваа полиестер маица има regular fit што остава доволно простор за удобно движење. Лесна е и растеглива, што се чувствува одлично за време на вежбањето. Ракавите со бели пруги цврсто се вклопуваат околу надлактиците и обезбедуваат дополнителен поттик на вашата облека. Секако, на градите се истакнува препознатливото лого на Gorilla Wear. Со маичката Valdosta секој тренинг ќе биде успешен!

Материјал: 100% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu