Yava Seamless Sports Bra – Black

1,290 ден

На залиха

  • Без рабови
  • Отстранливо полнење
  • Поддржувачки ребрест појас
  • Детално лого
  • Ласкав дизајн
  • Цврста и силна ткаенина
  • Доаѓа со хеланки во соодветни бои
Yava Seamless Sports Bra – Black

 

Безшевниот градник YAVA ви дава сè што ќе посакате од совршен градник за вежбање. НЕМА повеќе триење или иритација за време и околу вашите тренинзи поради беспрекорната технологија. Супер-мека ткаенина, со целосна поддршка и отстранлива подлога го прави Yava Бесшевниот градник вашето ново омилено парче облека за вежбање. Истражете ги сите бои на Yava Seamless градник. Дојде време да инвестирате во вашето тело и во себе. Првото нешто што го правиме: да се забавуваме правејќи работи од кои другите луѓе се чувствуваат исплашени. Запознајте го вашиот нов партнер во криминалот што ве уверува од енергичното чувство кога се трудите во теретана. Безшевниот градник Yava е достапен во зелена и црна боја и доаѓа со Yava безшевни хеланки во соодветни бои.

Боја: Црна
Материјал: 54% најлон, 34 полиестер, 12% спандекс

Main Menu

Yava Seamless Sports Bra - Black