407 Python SnakeSkin High-Waist Leggings – Black

2,490 ден

На залиха

  • Функционални со технологија за исфрлање пот
  • Отпорни на триење
  • Произведено во Шпанија
  • Флексибилни и меки
  • OEKO-TEX ®
  • 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
Категории: ,

Python женските хеланки се уникатно парче кое треба да го додадете во вашата колекција хеланки. Ги дизајниравме за да ги исполниме вашите потреби за модерен дизајн и максимална функционалност. Затоа што разбираме дека кога станува збор за облеката што ја носите, најважно е како се чувствувате во неа.

Женските црни хеланки Python се прилагодени не само за вашите тренинзи, туку можете да креирате и стилска облека за спортување додека одите низ градот. Уживајте во нивните функционални својства како што се технологијата за отстранување пот, еластичноста и отпорноста. Повисокиот струк е гаранција дека хеланките остануваат на своето место, не се тркалаат надолу и убаво го обликуваат вашето тело. Бидејќи се црни, можете лесно да ги комбинирате со било кој дуксер, но ако ја додадете маичката Phyton, ќе создадете совршена облека.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

  • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
  • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
  • Не користете омекнувач
  • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

407 Python SnakeSkin High-Waist Leggings - Black