573 High Waist & Mesh Leggings – Old Rose

2,690 ден

На залиха

 • Оригинален спортски дизајн
 • Мрежа што ја отстранува потта
 • Висок струк
 • Scrunch Butt Effect
 • Паметни шевови
 • Мек материјал кој дише
 • Својства на брзо сушење
 • Функционален материјал што брзо се суши
 • Флексибилен и отпорен на абразија
 • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
Категории: ,

Заслужувате високофункционални хеланки кои нема да ве изневерат дури и за време на најпредизвикувачките вежби. Овие брзо ќе станат вашиот нов омилен спаринг партнер. Паметен дизајн, својства ориентирани кон перформанси и практични детали – совршена комбинација за 100% перформанси!

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Овие хеланки ќе ги обликуваат вашите облини благодарение на вклопувањето со висок струк и функционалните паметни шевови. Благодарение на овие практични детали, хеланките ќе останат цврсто на своето место без никакво тркалање или непријатност. Ги надоградивме и со мрежа што ја отстранува потта, која ќе ги нагласи вашите затегнати мускули и оптички ќе ги усоврши вашите нозе. Доживејте максимална самодоверба за време на сквотови или скокови!

Хеланките се направени од нашиот омилен POWER материјал кој го обожаваме поради неговите функционални својства за отстранување на потта и брзо сушење. Ткаенината ќе се прилагоди на вашето тело и ќе ги истакне вашите облини. Софистицираните шевови, земјените бои и издржливиот материјал го прават навистина модерно и функционално парче што ќе ви помогне да го засилите вашиот херој и да останете фокусирани на вашите цели!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M, L

Main Menu

573 High Waist & Mesh Leggings - Old Rose