576 Classic HERO T-shirt – Dark Green

1,690 ден

На залиха

 • Оригинален спортски дизајн
 • Лабав крој за максимална самодоверба
 • Мек материјал кој дише
 • Својства на брзо сушење
 • Функционален материјал што ја отстранува потта
 • Флексибилен и отпорен на абразија
 • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
Категории: ,

Класично парче за класичен херој. Оваа маичка е направена во класичен крој за да ви помогне да се фокусирате само на вашите цели и ништо друго. Искусете максимална слобода и доверба во секое движење.

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Совршено за хардкор тренинг, но и за секојдневниот живот. Брзо ќе стане ваша омилена маица благодарение на модерниот дизајн и деталите ориентирани кон перформансите. Маичката е изработена од високо функционален материјал POWER кој го обожаваме поради неговите својства за отстранување на потта и брзо сушење. Ткаенината ќе се прилагоди на вашето тело и ќе стане вашиот нов најдобар спаринг партнер. Софистицираните шевови, земјените бои и издржливиот материјал го прават навистина модерно и функционално парче што ќе ви помогне да го засилите вашиот херој и да останете фокусирани на вашите цели!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M, L

Main Menu

576 Classic HERO T-shirt - Dark Green